Interneta mārketinga pakalpojumi

Kaspars Una - digitalie nomadi no Latvijas 2

SEO, satura mārketings un web risinājumi

Uztaisīt mājaslapu mūsdienās māk daudzi. Taču, ko tālāk? Kā panākt to, lai mājaslapa tiek atrasta Google? Ko darīt, lai uz lapu nāktu klienti, un tiktu veikti pirkumi? Kā sasniegt klientus bez reklāmām? Tas ir tas*, ar ko varam palīdzēt mēs.

Strādājam angļu un latviešu valodā.

*Tā nav maģija. Tā ir SEO optimizācija, pareizi plānots mājaslapas saturs un runāšana ar klientu viņa valodā.

Mājaslapu izstrāde un SEO optimizācija

Mājaslapa – tas ir vienkārši, pieejami un to vajag. Sava mājaslapa tā ir ilgtermiņa investīcija, kas ir un paliks tavs īpašums. Tas nav Facebook, Instagram, Youtube vai TikTok profils, kas var tikt slēgts jebkurā brīdī bez brīdinājuma. Jau šonedēļ tev var būt jauna, SEO optimizēta mājaslapa vai blogs. Veicam arī gatavu web lapu optimizāciju.


Datu analīze un tekstu optimizācija

Ja tu raksti tikai sev, tas nav svarīgi. Ja tu gribi, lai tevis rakstīto lasa arī citi – lai uz tavu mājaslapu nāk klienti no Google, tas ir ļoti svarīgi. Jo tu gribi rakstīt tā, kā runā tavi klienti, tu gribi atbildēt uz viņu jautājumiem un sniegt to, ko viņi meklē šodien nevis pirms 5 gadiem. Sekot līdzi datiem un veikt regulārus atjauninājumus – tikai tā tu saglabā autoritāti savā nozarē un audz.


Mājaslapu teksti angļu valodā (un latviešu valodā)

Mēs ne tikai taisām mājaslapas, mēs arī sagatavojam visus tekstus angļu valodā un latviešu valodā. SEO optimizētu tekstu izstrāde ir viena no mūsu stiprajām pusēm. Tas ir arī drošākais veids, kā panākt to, lai tava mājaslapa tiktu pamanīta Google. Mēs taisām gan īsus tekstus, gan garus tekstus – no dažiem simtiem līdz 5000+ vārdus gariem tekstiem.

Lai arī cik skaista ir tava web lapa, ar 5 divsimt vārdu rakstiem tu nebūsi nozares eksperts Google acīs. Tādas pat ir vēl tūkstots, ja ne miljons web lapas. Tieši tāpēc labiem rakstiem par īstajām tēmām ir milzu nozīme.

1) Mēs veicam nozares un “keyword” izpēti. 2) Sastādām satura plānu. 3) Veicam tekstu sagatavi. 4) Analizējam rezultātus un veicam optimizāciju.


Ar fokusu uz pasauli

Strādājam arī latviešu valodā, taču mūsu fokuss kopš 2018. g. ir angliski runājošās valstis. Mēs varam palīdzēt tev sasniegt klientus citās valstīs.