Par mums

Kaspars Una - digitalie nomadi no Latvijas 2

Strādājam internetā kopš 2007. gada

Kaspars Una Malaizija 1

Mūsu fokuss gan darbā, gan ikdienā ir kvalitāte.​ Tev, ļoti iespējams, nemaz nevajag darīt vairāk, bet labāk.

Iespējams, tev ir vajadzīgs mainīt prioritātes. Iespējams, tev nemaz nevajag tos 5 vai 25 ierakstus Twitter, Facebook un Instagram. Varbūt pietiek ar mazāku apjomu? Un tā vietā regulāri, 1-2 reizes mēnesī, publicēt rakstus savā mājaslapā? Ja tas jau tiek darīts, varbūt to var darīt plānveidīgāk un labāk?

To saprast var palīdzēt mūsu 1 stundas SEO kurss (ievads un praktiski padomi) vai SEO konsultācija.

Kopš 2013. g. mēs esam digitālie nomadi. 10 gadu laikā esam dzīvojuši un ceļojuši vairāk nekā 40 valstīs, vairākās no tām pavadot 3, 6 un vairāk mēnešus.

Satura mārketings.

Vidēji 9 no 10 internetā publicētajiem rakstiem nav atrodami Google. Kāpēc? Jo cilvēki ir slinki, un rada nekvalitatīvu saturu. Tev ir iespēja būt tajos 10% – tas ir vienkārši.

Digitālais nomads?

Digitālais nomads strādā attālināti un ceļo. Daži maina vietas ik pa nedēļai, citi – ik pa dažiem mēnešiem. Piedāvājam privātas konsultācijas par to, kā to realizēt un kā kļūt par digitālo nomadu.

Pamatsastāvs

Kaspars Uzbekistānā
Kaspars Misiņš
Plānošana, analizēšana, optimizēšana

Kaspara pirmais darbs interneta mārketinga jomā bija sociālo tīklu un interneta lapas administrācija Bite Latvija – tas bija vēl tajos laikos, kad sociālos tīklus nelietoja gandrīz neviens uzņēmums Latvijā. Ikdienā Kaspars ir tas, kurš plāno, analizē un optimizē tekstus.

Atkarībā no projekta – Kaspars koordinē vai pats veic mājaslapu izstrādi.

Una Ņujorkā
Una Baufala
Satura izstrāde, darbs ar AI rīkiem

Unas pieredze interneta mārketinga pasaulē sākās ar blogiem un tehnoloģiju apskatiem latviešu valodā. Tas bija ap 2008. – 2012. g. Šobrīd Una ir komandas galvenais garo un detalizēto tekstu autors. Una raksta daudz vai ļoti daudz, arvien vairāk savā ikdienā lietojot AI rīkus (galvenokārt Jasper).

Runājot par digitālo nomadu ikdienu, Una ir mūsu galvenā ceļojumu plānotāja – kur braukt, kā braukt, kur palikt.