“SEO vienkārši” – 1 stundas SEO kurss

Kaspars Una - digitalie nomadi no Latvijas 2

SEO pamati – to var iemācīties ikviens

SEO ir viss tas, ko tu dari, lai tava mājaslapa būtu Google (jo augstākā vietā, jo labāk).

SEO ir kaut kas ļoti loģisks un saprotams – tās pamatā ir 2 vienkāršas patiesības. Pirmkārt, tu gribi, lai tava mājaslapa ir informatīva, viegli saprotama un dod apmeklētājam/klientam, to ko viņš vai viņa grib. Otrkārt, tu gribi to darīt tā, lai arī Google redz – o, jā, šī ir ļoti laba un noderīga mājaslapa. Ļoti loģiskas prasības, vai ne?

Izejot šo kursu, tu 1 – 2 stundu laikā uzzināsi, kā to realizēt.

Kursa garums: 39 lpp.

Kursa veids: teksts

Cena: 29.99 EUR

Lejupielādēt: spied te

Par ko ir šis SEO kurss? Kam paredzēts šis kurss?

1. SEO ievads: Kas ir SEO? Kāpēc SEO ir liela iespēja?

Šajā daļā stāstām plašāk par pamata lietām. Kā arī atbildam uz jautājumu – Kāpēc SEO ir liela iespēja tev kā uzņēmējam vai satura veidotājam? Ja runājam par ieguvumiem no SEO, viens no būtiskākajiem ir bezmaksas apmeklējums uz mājaslapu (bez reklāmas). Turklāt, tie ir cilvēki, kas grib tavu produktu / informāciju, ko tu piedāvā – viņi to meklē Google.


2. Kā sākt strādāt ar SEO?

Šajā daļā tu uzzināsi, kas ir 2 galvenās SEO daļas. Tu uzzināsi, kā izpildīt abas no šīm lietām, un ko tieši tas dod tavai mājaslapai. Ja arī izvēlēsies strādāt ar SEO pakalpojumu sniedzēju nevis veikt SEO patstāvīgi, šai brīdī tu jau zināsi, ko tu gribi sasniegt – tev būs skaidrs darba uzdevums.


3. Bezmaksas rakstu plāns un “SEO checklist”

Redzi kā ir, 1 no galvenajām SEO daļām (1 no 2) ir kvalitatīvi raksti tavā mājaslapā. Un tā kā mūsu mērķis ir, lai tu vari sākt strādāt ar savas mājaslapas SEO uzreiz, tāpēc kursā ir iekļauts arī plāns pa soļiem – kā plānot rakstus savai mājaslapai? Ko rakstīt un kāpēc tieši to? Lai tu vari sākt strādāt uzreiz.


4. Šis kurss ir ikvienam, kam interesē SEO (BEZ TEHNISKĀM ZINĀŠANĀM)

Ja tu gribi, lai par tavu uzņēmumu zina vairāk cilvēku, šis ir tev. Ja tu gribi, lai uz tavu blogu nāk vairāk cilvēki, šis ir tev. Ja tu gribi piesaistīt vairāk apmeklētājus un klientus bez reklāmas, šis ir tev.

Ja arī SEO tev veiks kāds cits, tu zināsi, kas tas ir. Tu zināsi, ko tu gribi sasniegt. Tev būs skaidrs, kā izmērīt rezultātus.

“SEO vienkārši” – tā ir 16 gadu pieredze ar blogiem un 6 gadi SEO un satura mārketingā, kas apkopota vienā viegli lasāmā un vienkārši saprotamā materiālā.

“SEO vienkārši” – tā ir 16 gadu pieredze ar blogiem un 6 gadi SEO un satura mārketingā, kas apkopota vienā viegli lasāmā un vienkārši saprotamā materiālā.


Tehniska informācija:

Kursa garums: 39 lappuses (1-2 stundas)

Kursa veids: teksts

Cena: 29.99 EUR (49.99 EUR)

Privāta SEO konsultācija ar Kasparu

75 minūšu laikā kopīgi iziesim visu kursa materiālu.

Apspriedīsim, kā tas var noderēt tieši tavā biznesā.

1. Tu apgūsi SEO pamatus.

2. Tu iegūsi skaidrību, kā to pielietot savā biznesā.

Cena: 99.99 EUR (199.99 EUR)

Vai gribi kursu video formātā?

Raksti e-pastu kaspars (at) wearefromlatvia.com.

Cena: 59.99 EUR